Partneři našich stránek

The-Shop.cz - Specializujeme se na prodej kvalitního zboží různých světoznámých značek - z nichž dominující je pro nás Pepe Jeans London. Pepe Jeans - tato značka byla založena v Londýně roku 1973. Pepe Jeans eshop outlet nabízí oblečení a doplňky  pro ženy i muže. Jak uvádí samotný název, specializuje především na nabídku originalních jeans. Perličkou jejího sortimentu je kolekce Andy Warhol by Pepe Jeans. Je symbolem stylu, kvality a drží se na špičce módního průmyslu.

 

Baxx.cz - Najdete zde široký sortiment klimatizací a tepelných čerpadel s aktuálními technickými informacemi za velmi výhodné ceny. Pokud nevíte, jak se zorientovat a vybrat si, stačí napsat nebo zavolat. Sdělíte nám Vaše přání a náš technciký specialista už vše zařídí.
Nejčastější instalací do rodinného domu jsou v ČR tepelná čerpadla vzduch-voda určená pro topení nebo pro topení a ohřev teplé vody. Tepelná čerpadla vzduch-voda s frekvenčím měničem (variabilním výkonem) nepotřebují akumulační nádobu. Všechny ostatní typy tepelných čerpadel
akumulační nádobu potřebují, protože mají kompresory typu on/off, které po zapnutí běží pouze na 100% a dodaná energie se ukládá právě do akumulační nádoby, odkud si dům teplo následně bere.

 

IdealPlast.cz - Prodej jímek a septiků. Bezodtokové jímky (žumpy) se používají u objektů, které nemají vybudovanou centrální kanalizaci ani ČOV a kde je navíc použití septiku nevhodné. V naší nabídce najdete jímky o užitném objemu 1 až 20 m3. S ohledem na použité materiály jsou dodávané jímky vhodné také pro skladování dešťové i pitné vody.

 

KojeneckySvet.cz - Jsme tu pro Vás, pro maminky, nastávající maminky, pro Vaše miminko i batole s pestrou nabídkou hraček a potřeb pro miminko, kojeneckého a těhotenského oblečení, potřeb a oblečení pro kojící maminky. V naší nabídce pro Vás máme připravené moderní a slušivé kojenecké oblečení : kojenecké soupravičky, dupačky, punčocháčky, šatičky, body, overálky, kalhoty, košilky, mikinky, pyžamka, čepičky, ponožky, capáčky a výbavičky do porodnice. V kategoriích  kojenecké potřeby a hračky naleznete mimo jiné i : lehátka, autosedačky, zavinovačky, povlečení, bavlněné a bambusové pleny, chrastítka, hrací kolotoče, hrací deky, jezdítka a chodítka, dřevěné, plastové a plyšové hračky.

 

NejDetskySecondHand.cz - Naše firma se oblečením z druhé ruky zabývá již téměř 10 let provozováním kamenné prodejny v Jablunkově. Během této doby jsme si byli schopni zajistit jen ty nejlepší dodavatelé pro dětský secondhand, kteří se na tomto trhu dají zabezpečit. V eshopu se zaměřujeme pouze na dětský secondhand té nejvyšší kvality dovozené z velké části z Anglie, ale i Německa.

 

Krby-Kamna-Krbova.eu - Internetový obchod, kde Vám nabízíme krbová kamna, krbové vložky a vše co se týká krbů, kamen a kompletního vytápění Vašeho domova.
Naše firma patří se svou 10 - ti letou zkušeností mezi největší v regionu. Hlavní náplní je stavba teplovzdušných, akumulačních a taplovodních krbů, kachlových akumulačních kamen, velko i maloobchodní prodej krbových vložek, krbových kamen, izolačních a akumulačních materiálů, krbových mřížek, kouřovodů a veškerého příslušenství, které je potřeba ke stavbě krbů.

 

Boudy pro psy - Při výběru boudy pro psa je potřeba správně určit její vnitřní rozměry. Psí boudy by neměly být příliš malé, aby se v nich psi mohli pohodlně otočit, ale ani příliž velké, aby si ji v zimních měsících mohli vydýchat (při správné velikosti si pejsek teplotu v boudě zvýší až o 10°C). Mnoho výrobců udává venkovní rozměry boudy. Je však nutné počítat s tím, stěny se zateplením znatelně zmenší prostor uvnitř boudy pro psy . U našich bud jsou udávány vnitřní rozměry boudy.

Klenotnictvi-Online.cz - bezpečný nákup, garance pravosti, firma působí na trhu od roku 1994 - záruka kamenných obchodů, veškeré zboží v eshopu je vždy SKLADEM - ke každému nákupu dárková krabička a malý dárek ZDARMA - jsme pravidelně kontrolováni PUNCOVNÍM ÚŘADEM. K výrobě zlatých šperků se zlato používá ve formě slitin zlata se stříbrem, zlata s mědí, zinkem, palladiem či niklem. Samotné ryzí zlato je příliš měkké a zlaté šperky z něj zhotovené by se nehodily pro praktické použití. Příměsi palladia a niklu navíc zbarvují vzniklou slitinu – vzniká tak v současné době dosti moderní bílé zlato. Zlaté šperky a obsah zlata v klenotnických slitinách (zlatých prstenech, zlatých naušnicích či zlatých řetízcích) neboli ryzost se vyjadřuje v karátech (ryzí zlato je 24karátové). V naše obchodě najdete zlaté šperky ryzosti 585/1000(14.karátové zlato) Jedním z nejoblíbenějším a nejvíce vyhledávaným dámským šperkem, jsou dámské Zlaté náušnice V této kategorii jsme se zaměřili na zlaté náušnice vyrobené ze žlutého čtrnáctikarátového zlata(585/1000). Připravili jsme pro Vás nabídku zlatých náušnic od Českých a zahraničních výrobců. Připravili jsme pro Vás také zlaté řetízky zlaté řetízky, ze žlutého čtrnáctikarátového zlata (ryzost 585/1000). V naší nábídce najdete různé délky a vzory řetízků. Nejčastější délka řetízků pro děti, je délka 38 cm, pro ženy je vhodná délka 42 až 45 cm, pro muže délka od 50 cm. Zlaté přívěsky - ozdobný šperk nejen na řetízek, ale i do souprav k náušnicím. Vyrobené ze žlutého zlata o ryzosti 585/1000(14.karatů), od Českých a zahraničních výrobců. Pokud u přívěsku uvádíme rozměry, výšku a šířku, pak je výškou myšleno přívěsek včetně závěsného očka. Pokud u přívěsku uvádíme průměr, pak je rozměr bez závěsného očka, které má většinou velikost 3-5mm. Mezi našimi výrobky naleznete také: Zlaté prsteny - Zlaté náramky

 

Advokát Wojnar Alexandr - Jako samostatný advokát provozující generální praxi - advokátní kancelář, advokát v Českém Těšíně na pomezí česko-polských hranic, poskytuji klientům komplexní a kvalifikované právní služby ve všech oblastech práva, se zvláštním zaměřením jednak na oblast obchodního práva (právní poradenství podnikatelským subjektům, právo obchodních společností, česko-polské obchodní vztahy - radca prawny czechy ), tak i na oblast občanského a pracovního práva pro širokou klientelu včetně subjektů neziskové sféry. Své zkušenosti dále uplatňuji v oblasti trestního práva, a to jak během přípravy a vedení obhajoby, tak i při zastupování poškozených subjektů s jejich nároky na náhradu škody ve všech stupních trestního řízení. Cílem mé advokátní kanceláře je poskytovat klientům právní služby, právník kvalitně, na profesionální úrovni a se zachováním potřebné míry etických a morálních zásad. V rámci mé advokátní kanceláře nabízím svým klientům značnou flexibilitu a plně individuální přístup. Jsem připraven poskytnout klientům jak jednorázové odborné právní konzultace, tak i dlouhodobé právní zastupování. V jednotlivých případech po dohodě s klientem velmi úzce spolupracuji s notáři, účetními a daňovými poradci, patentovými zástupci a tlumočníky. Po převzetí právního zastoupení budu Vaše záležitosti řešit bezodkladně, efektivně a diskrétně, s využitím všech zákonných prostředků tak, aby se výsledek dostavil - pokud možno - k maximální spokojenosti klienta. Zaměřuji se také na polsko - prawnik i adwokat czechy

 

Eshop-Kvalitne.cz - Tvorba eshopu je naše hlavní činnost, které se věnujeme na plný úvazek, abychom Vám mohli poskytnout opravdu kvalitně odvedenou práci a podporu. Ať už přemýšlíte, že začnete podnikat formou internetového prodeje, nebo už podnikáte, ale hledáte eshop, který by Vám seděl lépe, tvorba eshopu Vám nabídne vždy o něco více. Víte kde v dnešní době vzniká největší nabídka a poptávka po zboží? Kde naleznete největší thr po tomto zboží, které nabízí nepřeberné možnosti podnikání? Jestli si myslíte, že je to na internetu, tak tušíte správně, je to na internetu! Eshopy se staly nedílnou součástí podnikání v moderním světě nákupu a prodeje. SEO se skládá ze zkratky Search Engine Optimalization, což znamená optimalizace pro vyhledávače. Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý a náročný proces, který se ovšem vyplatí. Přes 85% lidí vyhledává na internetu věci právě přes vyhledávač. Když už jste si jednou nechali udělat firemní stránky nebo eshop, tak přeci chcete, aby zde také chodilo i co nejvíce lidí ne? Ale jak na Vaše stránky potencionální zákazníky dostat? To je jednoduché! Musí Vás přece najít sami! A tohle je SEO optimalizace . Jako jedni z mála Vám nabízíme Garantované SEO .