Doprava a platba

Objednané zboží je možné zaplatit těmito způsoby:

Platba na dobírku: Platbu inkasuje dopravce při předání zboží.

Platba převodem na účet: Platbu provedete převodem na náš účet vedený u FIO banka, jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky (získáte v potvrzovacím e-mailu). Číslo účtu: 2800808090/2010, IBAN: CZ2020100000002800808090, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Platba v hotovosti nebo platební kartou: Tento typ platby je možné uplatnit při osobním odběru v pracovních dnech od 9:00 - 16:30 hod v naší prodejně "Kojenecký svět" na adrese: Dukelská 445, 769 01 Holešov. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. POZOR ! Při platbě v hotovosti nebo platební kartou nelze uplatnit "Věrnostní program" !  

Cena za dopravu je připočtena k hodnotě objednávky. Dopravné je závislé na typu platby a výši objednávky. Při objednávce nad 3 500 Kč (cena zboží) je dopravné i balné zdarma.
 

 

Ceny PŘEPRAVY

Platba na dobírku: GLS - Kurýrní služba                                                              125 Kč

Platba převodem:  GLS - Kurýrní služba                                                              100 Kč

Platba převodem - Slovensko:  GLS - Kurýrní služba                                        248 Kč

Osobní odběr:                                                                                                           0 Kč


Zásilky jsou doručovány během dne mezi 8-18 hod., proto prosím uvádějte doručovací adresu, kde jste k zastižení během dne. V den doručení zásilky Vám řidič přepravní společnosti GLS zašle oznámení o doručení formou sms, proto uvádějte platné tel. číslo. Na  tel.čísle z sms zprávy si můžete domluvit jiný čas nebo jiný den dodání zboží.